Branżowa Szkoła I Stopnia 3-letnia

DSC06432-2

Magazynier logistyk

Magazynier logistyk jest zawodem atrakcyjnym
ze względu na możliwość zatrudnienia
w magazynach handlowych bądź przemysłowych, prowadząc nadzór nad logistyką przeładunkową, kontrolą ilościowo – jakościową przyjmowanego towaru.

Mechatronik

Mechatronik to zawód dla tych, którzy interesują
się nowinkami technicznymi, przygotowujący do sprawnego posługiwania się najnowocześniejszym sprzętem. Zawód mechatronik uzyskuje się
w Branżowej Szkole I stopnia w 3-letnim cyklu nauczania.

Stolarz

Wytwarzanie wyrobów stolarskich

W zawodzie stolarz wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej szkole branżowej I stopnia.

Tapicer

Wykonywanie wyrobów tapicerowanych

tapicer_film_3_final.00_00_27_24.Still013
maria-teneva-1409871-unsplash

Cukiernik

W zawodzie cukiernik wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej Branżowej Szkole I stopnia.

Piekarz

W zawodzie piekarz wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej szkole branżowej I stopnia.

element5-digital-431527-unsplash
chefs-749563_1920

Kucharz

W zawodzie kucharz wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej Branżowej Szkole I stopnia.

Elektromechanik samochodowy

W zawodzie elektromechanik samochodowy wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej szkole branżowej I stopnia.

neonbrand-358354-unsplash
krawiec

Krawiec

W zawodzie krawiec wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej Branżowej Szkole I stopnia.

Mechanik – monter maszyn i urządzeń

W zawodzie mechanik – monter maszyn i urządzeń wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej szkole branżowej I stopnia.

IMG_1998

Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

W zawodzie operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego wyodrębniono jedną kwalifikacje, którą uzyskuje się w 3-letniej Branżowej Szkole I stopnia.