Dyrektor

Agata Herda – absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Magister filologii polskiej, nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny w zakresie języka polskiego. Z oświatą związana od 1995 roku najpierw jako nauczyciel, potem wicedyrektor szkoły a następnie wizytator w Kuratorium Oświaty. Pasjonatka żeglarstwa dalekomorskiego i kuchni wegetariańskiej. Lubi czytać biografie sławnych ludzi, zwłaszcza takich, którzy mogą być autorytetami dla młodzieży. Miłośniczka filmów Pedro Almodovara i Jana Jakuba Kolskiego.

Wicedyrektorzy

Marcin Kępara – informatyk, elektryk, mechatronik, specjalność systemy sztucznej inteligencji oraz elektrotechnika w przemyśle i pojazdach. Nauczyciel i egzaminator OKE w nauczanych zawodach. Pasjonat techniki, retro komputerów spod znaku Atari, astronomii oraz fotografii. Fan motoryzacji i motosportu.

Katarzyna Witaszek – absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości. Lubię czytać, podróżować, spędzać czas aktywnie. Interesuje mnie beading, żeglarstwo i turystyka górska.