Psycholog i pedagodzy szkolni

dr Majka Porzucek-Miśkiewicz – absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz studiów doktoranckich na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczycielka akademicka, od 2003 roku prowadzi zajęcia ze studentami na poznańskim uniwersytecie, gdzie zdobyła wyróżnienia: “Bratnia Dusza” (2018), “Cudotwórca” (2019) oraz tytuły Najlepszego Dydaktyka (2018, 2019, 2020). Zawodowo interesuje się osobami zdolnymi.

Lubi: ludzi, słuchać, wspierać, pomagać, motywować.
Pasjonatka zatrzymywania chwil w kadrze.
Optymistka, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, zawsze wierzy do końca 🙂

Przyjdź do gabinetu nr 132,
jeśli czujesz, że nikt Cię nie rozumie, coś sprawia Tobie trudność,
ale także, by dzielić sukcesy,  pomysły, radości …

mgr Jarosław Woźny – jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zawodzie pracuję od 2019 roku. Moja praca jest jednocześnie moją pasją, ponieważ lubię pomagać i pracować z dziećmi i młodzieżą. Od lat jeżdżę na mecze Lecha Poznań, uwielbiam serial The Office US, a z gier preferuję szachy i kanastę.

dr Łukasz Ratajczak – Pedagog, absolwent pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. Komeńskiego w Lesznie oraz Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM; adiunkt w Zakładzie Podstaw Wychowania i Opieki na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Członek Zespołu Pedagogiki Młodzieży oraz Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Naukowo zajmuje się problematyką młodzieży oraz ojcostwa. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywał pracując w Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz prowadząc świetlice socjoterapeutyczne; stale doskonali swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Pasjonuje się pracą w ogrodzie oraz dobrą kuchnią, czytaniem reportażu; lubi odwiedzać ciekawe miejsca, uwielbia spędzać czas z rodziną.

DYŻURY:

Majka Porzucek-Miśkiewicz