Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny

W dniu 15.03.2024 r. zakończyła się VIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego, organizowanego przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej w Warszawie.

W Finale Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego w Warszawie naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów z klasy 3TB, Amelia Wojciul i Eryk Czecholiński.

Droga do finału nie była łatwa, uczniowie zmagali się z dwoma etapami eliminacji, które odbywały się online. Eliminacje trwały od 15.11.2023 r. do 15.12.2023 r.

W finale natomiast spotkali się najlepsi uczniowie szkół poligraficznych z całej Polski. Finaliści w liczbie 73 uczniów rozwiązywali zadania z zakresu poligrafii.

Organizatorzy konkursu nie zapomnieli również o przedstawieniu uczestnikom nowoczesnego, wyremontowanego niedawno Zakładu Technologii Poligraficznych.

Na zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego władze uczelni i sponsorzy podziękowali uczniom i ich opiekunom za udział i nagrodzili wszystkich uczestników nagrodami i upominkami.