Podziękowania dla Hubergroup Polska Sp. z o.o.

Hubergroup Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu jest jednym z wiodących międzynarodowych specjalistów w dziedzinie farb i wyrobów drukarskich. Firma posiada 255  lat doświadczenia w produkcji farb do druku opakowaniowego, druku gazetowego i druku akcydensowego. Jako firma społecznie zaangażowana, przekazała uczniom kształcącym się w zawodzie Technik Procesów Drukowania  w  ZST w Tarnowie Podgórnym książki „ Barwy druku” autorstwa Ewy Rajnsz. Jest to leksykon, który w sposób przystępny opisuje kwestie związane z farbą i ze wszystkim co ma związek z arkuszowym drukiem offsetowym.

Szczególne podziękowania dla Ewy Rajnsz, Roberta Kuczery i Przemysława Wolskiego – Hubergroup Polska w koordynacji przekazania książek, które przyczynią się do poszerzenia wiedzy uczniów w zakresie farb i druku offsetowego.