Konkurs “Bitwa Informatyków”

W ostatnim czasie w naszej szkole odbył się konkurs pod nazwą “Bitwa Informatyków”, zorganizowany przez p. Kamila Kąkolewskiego oraz p. Pawła Krzyżaniaka. Konkurs podzielony był na dwa etapy, teoretyczny i praktyczny. W drugim etapie wzięło udział 9 najlepszych informatyków z dwóch klas: Mańczak Mikołaj, Kamieniczny Tomasz, Korcz Antoni, Markiewicz Konstanty, Tomkowiak Oskar, Kozubowski Stanisław, Kilanowski Paweł, Nowak Szymon i Grochowski Paweł. Podczas konkursu uczniowie wykonali 4 zadania takie jak: zarobienie kabla ethernet oraz gniazda internetowego, zespawanie światłowodów oraz wykonanie specyfikacji płyty głównej. Prowadzący oceniali czas wykonania danego zadania oraz jego dokładność. Pierwsze miejsce zajął uczeń z klasy I TA – Konstanty Markiewicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.