Wyprawa naszych Informatyków do Wrocławia

Za nami dwa pełne wrażeń dni we Wrocławiu.
W czasie wycieczki uczniowie klasy 3TA odwiedzili Centrum Historii Zajezdnia, poznając historię Solidarności, przenieśli się do świata dawnych technologii w Muzeum Gier i Komputerów Minionej Ery, spróbowali swoich sił w centrum VR oraz podziwiali miasto podczas rejsu statkiem. Nie zabrakło także spacerów i odkrywania uroków Wrocławia.
Wyjazd dostarczył wiele pozytywnych emocji i wspólnych doświadczeń, które na długo zostaną z nami.