Rajd “Reset Informatyków 2026”
Uczniowie wszystkich klas informatycznych z ZST Tarnowo Podgórne wzięli udział w wyjątkowym rajdzie integracyjnym „Reset Informatyków”!
Uczestnicy zostali podzieleni na 4 mieszane grupy klasowe, a każdej z nich towarzyszył opiekun. Trasa rajdu liczyła około 6 kilometrów i była pełna informatycznych wyzwań, współpracy oraz świetnej zabawy!
Na uczestników czekały różnorodne zadania:
– dopasowanie nazwisk znanych postaci IT do zdjęć oraz nazw firm,
– zarabianie kabli RJ45 na czas,
– skakanie na skakance wykonanej z kabla ethernetowego,
– sztafeta z dwoma komputerami ważącymi po 25 kg,
– dopasowanie elementów do płyty głównej z zasłoniętymi oczami,
– rzuty do celu kamerą i myszką komputerową,
– stworzenie piosenki o tematyce informatycznej do wylosowanego podkładu muzycznego,
– oraz zdobycie 8 części tajnego hasła, ułożenie go i poprawne wpisanie do laptopa.
Po zakończeniu rajdu na wszystkich czekało wspólne ognisko, kiełbaski oraz popcorn.
Zwycięzcą została grupa prowadzona przez pana Kamila Kąkolewskiego w składanie: Iga Ochla, Kinga Wojtanowska, Jan Gołownicki, Przemysław Palacz, Magnus Kajpust, Alan Górka, David Syroiezhko, Yehor Kushnir, Alexander Góźdź, Filip Torgowski, Igor Wielgus, Antoni Nawrocki, Maksymilian Hładki, Hubert Mierzbiczak, Jakub Urbanowicz, Julianna Kubiak, Stanisław Sułkowski, Hubert Broniszewski, Jan Panas oraz Kacper Szaj! Gratulujemy świetnej współpracy, kreatywności i zaangażowania wszystkim uczestnikom!
Bardzo dziękujemy naszym absolwentom z klasy informatycznej w składzie: Tomek Kamieniczny, Szymon Okupniak, Wojtek Wieczorek i Krystian Wojciechowski za pomoc w organizacji rajdu.
To był dzień pełen integracji, śmiechu i pozytywnej energii — prawdziwy RESET dla informatyków!
Pomysłodawcami wydarzenia i organizatorami byli: p. Amelia Bekier, p. Kamil Kąkolewski, p. Paweł Krzyżaniak oraz p. Dawid Wietrzyński.
Szczególne słowa uznania kierujemy również dla p. Marcina Witkowskiego, który czekał na nas na mecie i pomógł w organizacji ogniska oraz popcornu.
Podziękowania dla Sołtysa wsi Góra, p. Tomasza Jeziernego za udostępnienie placu i świetlicy.
















































