Równanie rozwiązane, magazyny opróżnione, meta osiągnięta!

23 kwietnia był dniem szczególnym w kalendarzu ZST w Tarnowie Podgórnym. Mury naszej szkoły oficjalnie opuścili tegoroczni Absolwenci. Uroczystość była pełna wzruszeń i dumy. Uhonorowaliśmy uczniów za wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia oraz sportowe zmagania. Rozdano także wyjątkowe statuetki – Leony, trafiające do tych, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w szkolnej społeczności.

Logistycy usłyszeli, że ich „łańcuch dostaw wiedzy” został oficjalnie zamknięty, a ich inwencja w tłumaczeniu braków w asortymencie (czyt. brak zeszytów) zasługuje na certyfikat zarządzania kryzysowego.

Mechatronicy i Robotycy otrzymali życzenia, by w ich życiu „nic nie zgrzytało”, a styki łączyły tylko właściwych ludzi.

Informatycy opuszczają szkołę z nadzieją, że algorytmy ich szczęścia będą działać bez błędów, a serwery cierpliwości nigdy nie padną.

Drodzy Absolwenci! Teraz to Wy przejmujecie kierownicę. Życzymy Wam szerokiej drogi, omijania życiowych korków i samych zielonych świateł na nowej, dorosłej trasie.

Powodzenia!