III miejsce we Współzawodnictwie Sportowym w Powiecie Poznańskim

W piątek 14.06.2024 r. delegacja naszej szkoły na czele z Panią Wice Dyrektor Katarzyną Witaszek oraz nauczycielami wychowania fizycznego Panami Pawłem Staszewskim oraz Krzysztofem Karasiem i uczniami Mają Marcinkowską, Patrykiem Walczakiem, Mikołajem Kuczem udała się do Puszczykowa na galę rozdania pucharów za Współzawodnictwie Sportowym w Powiecie Poznańskim. Dwa lata temu w klasyfikacji zajęliśmy debiutanckie szóste miejsce. W zeszłym roku szkolnym zajęliśmy bardzo wysokie trzecie miejsce. W roku szkolnym 2023/224 obroniliśmy trzecie miejsce. Jest to sukces wszystkich uczniów, którzy z nami jeździli na zawody, zdobywając punkty i medale dla naszej szkoły. To dzięki Wam udało nam się zająć tak wysoki.e miejsce w tym roku szkolnym! Bardzo Wam za to dziękujemy!

Anna Chmara, Bartłomiej Gubernat, Paweł Staszewski, Krzysztof Karaś