Drukarze w Firmie SAUERESSIG

W dniu 23.05.2024 roku klasa 3TB, grupa drukarzy  przebywała w Firmie SAUERESSIG w Tarnowie Podgórnym. Firma SAUERESSIG  Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu form/cylindrów wklęsłodrukowych dla przemysłu poligraficznego i nie tylko.

Uczniowie klasy poligraficznej – drukarze wraz z opiekunem Piotrem Mamotem zapoznali się z historią firmy, profilem działalności firmy i perspektywami dalszego rozwoju zakładu produkcyjnego.

Pan Rafał Zaborowski – kierownik zakładu, spotkanie z uczniami rozpoczął w sali konferencyjnej, gdzie powitał wszystkich obecnych i przedstawił krótki harmonogram wizyty uczniów ZST Tarnowo Podgórne w firmie SAUERESSIG  Sp. z o.o.

Podczas zwiedzania firmy zostaliśmy bardzo szczegółowo zapoznani z technologiami wykonywania form wklęsłodrukowych i poszczególnymi etapami, tzn. od momentu przyjęcia zlecenia do końcowej realizacji i gotowego produktu.

Uczniowie byli pod dużym wrażeniem dokładności, czystości i kontroli jakości wykonywanych form drukowych.

Osobom, które przygotowały upominki i gadżety dla uczniów, poświęciły wiele cennego czasu przekazując wiele praktycznych informacji dotyczących firmy bardzo byliśmy wdzięczni.

Z firmy SAUERESSIG wychodziliśmy zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.