Konkurs fotograficzny „Szczęśliwy Zwierzak”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Szczęśliwy Zwierzak”.  Do udziału w konkursie przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły. Wszystkie prace były bardzo interesujące i trudno było nam wybrać zwycięzców. Po długiej naradzie wyłoniliśmy laureatów.

Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu został Jakub Czyżowski z klasy 4TB, drugie miejsce przyznaliśmy Oskarowi Tomkowiakowi  z klasy 4TA, a trzecie miejsce przypadło Piotrowi Mat-Madajczakowi z klasy 2TA.

Przyznaliśmy również dwa wyróżnienia Elizie Maliszewskiej z klasy 2TA i Adamowi Czekale z klasy 2TA za oryginalne potraktowanie tematu.

Wernisaż ma miejsce na trzecim piętrze w holu przy windzie. Wręczenie nagród nastąpi 8 kwietnia 2024 r. o godzinie 12:30 przy wyeksponowanych zdjęciach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA