II edycja konkursu E-książka “Życie jest ekscytujące”

E-książka „Życie jest ekscytujące” to już druga edycja Konkursu Literackiego o tytuł Młoda Pisarka/Młody Pisarz ZST Tarnowo Podgórne. Jest to niezwykła szansa, aby młodzi ludzie podzielili się z szerszym gronem odbiorców swoimi dziełami. Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w konkursie. Prace nadesłane były przemyślane, bardzo kreatywne, ale także zróżnicowane pod wieloma względami. W tym roku tytuł Młodej Pisarki 2023 przypadł Elizie Maliszewskiej za fragment książki pt. „Pamiętaj”. Natomiast Nikola Kawa zdobyła tytuł Młodej Poetki 2023 za wiersz pt. „Spójrz, co dzięki Tobie poczułam”. Poza dziewczętami w konkursie wzięli udział: Nikola Olejniczak, Igor Waligórski, Kacper Łukaszyk, Jakub Łuszczyński, Małgorzata Zygmanowska, Anna Mnich, Marcel Kubiak oraz Julia Sajur. Wszytskim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Iwona Firlej, Dominika Świergiel, Małgorzata Tomelka.