Świąteczne przedstawienie i rozstrzygnięcie konkursów

Dzień 21.12. był dla naszej szkoły szczególnie wyjątkowy, a to za sprawą nadchodzących świąt. Od rana w holu szkoły można było odwiedzić kiermasz, na którym były przygotowane przez uczniów ciasta oraz kartki świąteczne, a także podziwiać wystawę, biorących udział w konkursie, pierników. O godzinie 11.00 wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów pod opieką pani Iwony Firlej. Rozstrzygnięte zostały także konkursy szkolne – Najpiękniejsza kartka świąteczna, Piernikujemy świątecznie, Najzabawniejsze przebranie świąteczne, a także konkurs pozaszkolny Okiem Robotyka dla uczniów klasy 3TC, który został zorganizowany przez dwie firmy Balmę i Noti. Zadaniem uczniów było odpowiedzieć na pytania – Co można zautomatyzować w procesie produkcyjnym? Co można ulepszyć? Co można wdrożyć, aby usprawnić produkcję? Całość spotkania przeplatana była odśpiewaniem świątecznych piosenek i tradycyjnych kolęd. Na koniec świętowania dyrekcja złożyła życzenia świąteczne całej społeczności szkolnej.