Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek 23 czerwca w ZST TP miało miejsce historyczne zakończenie roku szkolnego. Pożegnaliśmy pierwszych absolwentów – klasy trzecie Branżowej Szkoły I stopnia i zakończyliśmy rok szkolny w Technikum 👩‍🎓🧑‍🎓👨‍🎓
Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka osobiście wręczył tytuł Prymusa Jakubowi Derakowi z kl. 3 BW 📜👨‍🎓 Następnie głos zabrali zaproszeni goście oraz miał miejsce pokaz artystyczny szkolnej grupy teatralnej “Na piętrze”, który podkreślił, że warto być zawodowcem 👨‍🔧
Podczas uroczystości Przewodniczący SU Michał Woźny, dokonał odznaczeń pierwszych kawalerów Orderu Zasługi Samorządu Uczniowskiego 🏅
Na zakończenie, jak co roku, zostały rozdane nagrody Leona Zawodowca. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy udanych wakacji ☀️
Zdjęcia: Dominik Kotus