Mistrzowie Futsalu!

We wtorek 06.12.2022r. reprezentacja naszej szkoły udała się do Swarzędza walczyć od medale w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Futsalu Chłopców. Awans do Finału Mistrzostw nasz zespół zapewnił sobie zajmując drugie miejsce w półfinale rozgrywanym w Rokietnicy 28.11.2022 . W finale brało udział 5 zespołów, system rozgrywek przewidywał mecz każdy z każdym. Nasz zespół spisał się bardzo dobrze, wygrywając trzy mecze i przegrywając tylko jeden mecz minimalnie z drużyną ze Swarzędza. Zwycięstwo daje nam prawo udziału w Finale Rejonu Poznań Zachód, który odbędzie się 17.01.2023 r w Szamotułach. W zespole chłopców brali udział: Piotr Banach, Damian Hosała, Bartłomiej Mańczak, Mateusz Kmiecik, Dawid Stańczyk, Aleks Kopydłowski, Antoni Dębiec, Eryk Szczechowiak, Aleksander Pigła, Ivan Pavelko, Borys Śroń.