Kiermasz używanych podręczników

We wtorek 6 września 2020r. w świetlicy odbędzie się Kiermasz Używanych Podręczników.

1. Podczas kiermaszu zostaną udostępnione stanowiska, gdzie wszyscy chętni będą mogli kupić lub sprzedać używane podręczniki na rok szkolny 2022/2023.
  2. Kiermasz odbędzie się w czasie przerwy o godz. 10:25.
  3. Używane podręczniki może sprzedać i kupić każdy uczeń naszej szkoły za zgodą rodziców (opiekunów).
  4. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży wyceniają uczniowie wraz z rodzicami. Przy wycenie należy wziąć pod uwagę stan podręcznika.
  5. Każdy uczeń przed sprzedażą i zakupem podręczników jest zobowiązany do zapoznania się ze szkolnym zestawem podręczników obowiązujący na rok szkolny 2022/2023.
  6. Uczniowie klasy 2BA będą mogli sprzedać, a uczniowie klasy 1BA kupić używane podręczniki w terminie podanym w Librusie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Organizator: Biblioteka