Wizyta na Politechnice Poznańskiej

W dniu 18.03.2022 r. uczniowie klasy I TB uczący się w zawodzie technik logistyk wzięli udział w DNIU LOGISTYKI – wydarzeniu zorganizowanym przez Koło Naukowe Logistyka na Politechnice Poznańskiej. Nasi uczniowie mieli okazję wysłuchać wykład prowadzony przez dr inż. Annę Kobaszyńską – Twardowską oraz uczestniczyć w zorganizowanych przez studentów warsztatach, m. in. takich jak: ładunek – klasyfikacje, rodzaje i narażenia, zasada Pareto 80/20 w praktyce, transport – wiedza w pigułce lub czy jesteś dobrym logistykiem. Uczniowie ZST wykazali się szczególnym zaangażowaniem i aktywnością podczas warsztatów, dlatego wiele z nich zostało wyróżnionych – otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Oprócz dodatkowej partii wiedzy, którą mieli okazję zdobyć, cenne okazały się również same rozmowy ze studentami i poznanie uczelni od środka.