Wizyta przedstawicieli Akademii Morskiej w Szczecinie

Dziś naszą szkołę odwiedzili dziekan Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie prof. AMS. oficer elektroautomatyk okrętowy, Maciej Kozak oraz Pan Rafał Zaweracz z Działu Promocji AM.

Goście zwiedzili szkołę, rozmawiali z uczniami, przedstawili ofertę edukacyjną Akademii Morskiej, na której studiuje około 4 tysiące studentów. Opowiedzieli też o sytuacji studentów z Ukrainy, których jest na uczelni 180, a także o absolwentach uczelni, Ukraińcach, którzy przebywają obecnie na Ukrainie, na przykład w Odessie.
Prof. Maciej Kozak wygłosił wykład z dziedziny mechatroniki dla uczniów klasy I TC. Teraz kolej na wizytę naszych uczniów w Szczecinie, już drugą, tym razem na Wydziale Informatyki AM w Szczecinie.