Drukarze w firmie SAUERESSIG

W dniu 27.10.2021 roku klasa 2TB, grupa drukarzy przebywała w Firmie SAUERESSIG w Tarnowie Podgórnym. Firma SAUERESSIG Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu form/cylindrów wklęsłodrukowych dla przemysłu poligraficznego i nie tylko. Uczniowie klasy poligraficznej – drukarze wraz z opiekunami Piotrem Mamotem i Bartkiem Koniecznym zapoznali się z historią firmy, profilem działalności firmy i perspektywami dalszego rozwoju zakładu produkcyjnego. Pan Rafał Zaborowski – Prokurent w spółce, spotkanie z uczniami rozpoczął w sali konferencyjnej, gdzie powitał wszystkich obecnych i przedstawił krótki harmonogram wizyty uczniów ZST Tarnowo Podgórne w firmie SAUERESSIG Sp. z o.o. Podczas zwiedzania firmy zostaliśmy bardzo szczegółowo zapoznani z technologiami wykonywania form wklęsłodrukowych i poszczególnymi etapami, tzn. od momentu przyjęcia zlecenia do końcowej realizacji i gotowego produktu. Na zakończenie wizyty w firmie SAUERESSIG  bardzo profesjonalnie z nutką humoru Pani Małgorzata prezentowała nam i omawiała pracę wykonywaną w dziale przygotowania materiałów do produkcji form/cylindrów wklęsłodrukowych. Uczniowie byli pod dużym wrażeniem dokładności, czystości i jakości wykonywanych form drukowych. Osobom, które przygotowały upominki i gadżety dla uczniów, poświęciły wiele cennego czasu przekazując wiele praktycznych informacji dotyczących firmy bardzo byliśmy wdzięczni. Z firmy SAUERESSIG wychodziliśmy zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.