Zawody sportowe

W środę 20.10.2021  reprezentacja naszej szkoły udała się do Poznania walczyć w Mistrzostwach  Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się na Hipodromie przy ul. Lutyckiej. Trasa biegu była bardzo zróżnicowana i wymagająca. Biegliśmy po trawie, piasku, z dużymi przewyższeniami. Pierwsze zaprezentowały się dziewczyny, które pokonały dystans 6x 1km, natomiast chłopcy biegli 6x 1.2 km.  Tym razem nie udało się zdobyć podium, ale jest to dobry prognostyk na przyszłość zważywszy na to, że szkoła ma tylko dwa roczniki.

Tydzień później 27.10.21 udaliśmy się na zawody sportowe do Pecny w tenisie stołowym. Chłopaki w składzie Jakub Hołderny, Jacek Malinowski i Antoni Dębiec uplasowali się na 3 miejscu, natomiast dziewczyny w składzie Gabriela Ciborowska i Martyna Kokodyńska zajęły 4 miejsce. Każdy zawodnik pokazał się z dobrej strony i zebrał cenne doświadczenie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę i miłą atmosferę 🙂

a