Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mamy pierwsze medale w zawodach sportowych.

W czwartek 30.09.2021 r reprezentacja naszej szkoły udała się do Mosiny walczyć o medale w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując drugie miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Srebrne medale dały nam prawo udziału w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się w Poznaniu 20.10.2021. Skład zespołu dziewczyn: Karolina Nizio, Wiktoria Grobelna, Gabriela Ciborowska, Martyna Kokodyńska, Oliwia Ostrowska, Gabriela Pustkowia, Dominika Jackowska.
Zespół chłopców reprezentowali: Bartłomiej Mańczak, Igor Zdunek, Franciszek Ostański, Nikodem Rzepczyński, Patryk Walczak, Adam Starosta, Eryk Szczechowiak, Miłosz Paul.

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.