Goście w naszej szkole

W poniedziałek gościliśmy w naszej szkole znamienitych gości. Odwiedzili nas, w towarzystwie p. Tadeusza Czajki – Wójta Gminy Tarnowo Podgórne, Prezes Curtis Group Zbigniew Niemczycki, Prezes Zarządu Curtis Health Caps Natalia Walas-Marcinek oraz stale współpracujący ze szkołą, Prezes Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców TSP Ryszard Balcerkiewicz.
🔵 Goście zwiedzili szkołę, w tym pracownie, w których uczą się przyszli mechatronicy, elektronicy, logistycy, informatycy. Rozmawiano również o możliwościach wspólnych działań, przyszłości szkolnictwa zawodowego, rozwoju Zespołu Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne, a także na temat nowego zawodu – technik robotyk – w którym będziemy kształcić od września.
🔵 Prezes Curtis Group Zbigniew Niemczycki podarował szkole nowoczesny oscyloskop cyfrowy, który uzupełni wyposażenie pracowni informatycznych.
🔵 Ponadto z Curtis Group będziemy prowadzić niebawem rozmowy o sponsorowaniu przez tę firmę dostępu do zagranicznych baz wiedzy. W związku z tym od nowego roku szkolnego wszystkie klasy, zarówno Technikum jak i Branżowej Szkoły i Stopnia będą miały dodatkowe lekcje języka obcego!