Szkolenie “Teaching Grammar Communicatively”

W naszej szkole nie tylko uczniowie zdobywają wiedzę, ale również nauczyciele cały czas doskonalą swoje umiejętności, by jeszcze bardziej podnieść swoje kwalifikacje. Miło nam poinformować, że nauczycielka języka angielskiego Pani profesor Anita Rackowiak-Kołodziejczyk bierze udział w sześciotygodniowym szkoleniu online organizowanym przez Ambasadę USA i Departament Stanu USA  pt. Teaching Grammar Communicatively. W szkoleniu tym uczestniczy 23 nauczycieli z Europy. Kurs nie tylko podniesie kwalifikacje Pani Kołodziejczyk, ale również pozwoli jej nawiązać kontakty z nauczycielami z innych krajów, a co za tym idzie da również możliwość wzajemnego poznania się uczniów naszej i innych europejskich szkół.