Idą święta w ZST

❄️ Idzie zima, a nas ni ma ❄️
🌨 Jak już pewnie zauważyliście spadł pierwszy śnieg! Taka sytuacja może stać się natchnieniem do napisania opowiadania po angielsku na temat „The Best Christmas Story” lub do optymistycznego zdjęcia w śniegu!
🏓 Jeżeli nie chcecie wychodzić zawsze możecie sporządzić zestaw ćwiczeń natomiast, jeśli to nie jest waszą dobrą stroną proponuję wzięcie udziału w konkursie „SZKOLNY MĄDRALA”, gdzie przetestujecie swoją wiedzę z różnych dziedzin nauki.
👇 Poniżej zamieszczamy zdjęcie z terenu naszej szkoły oraz zdjęcie choinki przyjaciół, na której zawisną ozdoby świąteczne z logami naszych sponsorów aktualnie wiszą tam bombki z logo firmy Balma oraz gwiazdki z logo firmy Noti, a pod choinką znajdują się prezenty od firmy Adams.
☕️ Trzymajcie się ciepło!