LIDL wyposaży pracownię logistyczną w Zespole Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne

26 czerwca Gmina Tarnowo Podgórne zawarła umowę z firmą LIDL, zgodnie z którą spółka zobowiązała się do wyposażenia pracowni logistycznej w Zespole Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne. Wartość tego wsparcia to 100 tys. zł.

Cieszę się, że Szkoła zyskuje kolejnych partnerów, wspierających ideę nowoczesnego kształcenia zawodowego – powiedział Wójt Tarnowo Podgórnego Tadeusz Czajka

Przyszli uczniowie Technikum i Szkoły Branżowej I stopnia otrzymują tym samym gwarancję nauki na najwyższym poziomie – dodaje Tadeusz Czajka

Lidl to jeden z trzydziestu partnerów Zespołu Szkół Technicznych – są tu także m.in. Schattdecor, Balma, Noti, Curtis Health Cups, Komplet Polska. Firmy zapewniają możliwość poznania nowoczesnych technologii, oferują staże i praktyki zawodowe, a dla najlepszych system stypendialny.  Część z nich – podobnie jak ostatnio LIDL – wyposaża pracownie zawodowe (np. Imperial Tobacco przekazało ponad 300 tys. zł na pracownie mechatroniczną).