Spotkanie z przedsiębiorcami

W ubiegłym tygodniu w urzędzie gminy doszło do spotkania wszystkich osób i podmiotów zaangażowanych w proces tworzenia Zespołu Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne. Wśród zaproszonych znaleźli się przedstawicieli firm współpracujących ze Szkołą. Gospodarzem spotkania była dyrektor Szkoły Agata Herda oraz Wójt Gminy Tadeusz Czajka. Plan wydarzenia obejmował m.in. wystąpienie p. Herdy, omówienia działań promujących ZST oraz prelekcje na temat zasad współpracy na linii szkoła-firmy. Na koniec wywiązała się  dyskusja podczas której poruszony wiele ciekawych tematów m.in. promocji Szkoły, planowanych drzwi otwartych, współdziałania w zakresie programów nauczania oraz praktyk.

Spotkanie potwierdziło poważne zaangażowanie wszystkich stron co jest bardzo pozytywnym sygnałem dla tworzącej się Szkoły.