Imperial Tobacco ugościł doradców

Po przerwie wakacyjnej ponawiamy cykl wizyt doradców zawodowych ze szkół gminy w firmach-partnerach tworzącego się Zespołu Szkół Technicznych. Tym razem gospodarzem spotkania był Imperial Tobacco firma patronująca zawodowi mechatronik. Firma produkcyjna o zasięgu międzynarodowym może pochwalić się tytułem pracodawcy roku. Od początku bardzo aktywnie wspiera działania promujące ZST. Podczas wizyty doradcy poznali cały proces produkcyjny, mogąc z bliska przyjrzeć się organizacji pracy oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Po wycieczce był czas na rozmowę z przedstawicielami Imperial Tobacco. Pytano o wiele interesujących , zwłaszcza dla przyszłych uczniów, spraw na przykład: wynagrodzenie, bonusy, czas pracy itd. Po blisko 3 godzinach intensywnego przebiegu spotkanie dobiegło końca.