Doradcy zawodowi w Kimball Electronics

Kontynuujemy cykl wizyt doradców zawodowych ze szkół gminy Tarnowo Podgórne w przedsiębiorstwach wspierających tworzenie Zespołu Szkół Technicznych. Tym razem doradców ugościła firma Kimball Electronics Poland. Producent elementów i podzespołów elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, medycznego przedsiębiorstwo o światowym zasięgu pomaga w zakresie zawodu technik elektronik.
Wizyta miała bardzo podobny przebieg jak poprzednie : ogólna prezentacja przedsiębiorstwa , oprowadzenie gości po działach produkcyjnych oraz dyskusja na temat specyfiki pracy firmy. Zainteresowanie wzbudziła procedura zabezpieczenia przed przenoszeniem ładunków elektrycznych bardzo szkodliwych dla produkowanych wyrobów. Nie obyło się bez specjalnych kitli oraz obuwia. Wizyta była bardzo dobrze zorganizowana i zaplanowana, spotkała się z pozytywnym odbiorem przez doradców. Następna wizyta odbędzie się po wakacjach.

Doradcy Kimball