Doradcy z wizytą w BALMIE i NOTI

W ramach startu działań wspierających tworzenie Zespołu Szkół Technicznych doradcy zawodowi z poszczególnych szkół podstawowych gminy Tarnowo Podgórne zostali zaproszeni przez firmy Fabryka Mebli Balma S.A. i Noti Sp. z o.o. na spotkanie w siedzibach obu firm. Celem wizyty było zapoznanie doradców z indywidualnym, rodzinnym charakterem i środowiskiem pracy wiodących przedsiębiorstw branży meblowej naszego regionu. Podczas kilkugodzinnego spotkania przedstawiciele firm dokonali profesjonalnej prezentacji swoich przedsiębiorstw , oprowadzili gości po działach produkcyjnych oraz wyczerpująco odpowiadali na pytania ze strony uczestników spotkania. Wizyta wyjątkowo sprawnie zorganizowana i zaplanowana, spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Doradcy zawodowi podkreślali możliwość przyjrzenia się pracy w konkretnym zawodzie i w rzeczywistych warunkach . Wizyta rozpoczyna cykl działań promujących , współorganizowanych przez Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, których gospodarzami będą pozostałe przedsiębiorstwa aktywnie zaangażowane w projekt powstania Zespołu Szkół Technicznych.